raport-activitatePe parcursul anului școlar 2016-2017, ne propunem să implementăm Olimpiada Verde în minimum 10 școli și licee din Municipiul București.

Asociația AMBITION are nevoie de ajutorul tău: căutam vlăstari cu pasiune pentru mediu, care să devină rădăcinile prin care Olimpiada Verde să își ia seva.

Ai între 18 și 25 de ani, ești student în București și vrei să schimbi lumea?

• Vrei să fii eroul unei generații?
  • Vrei să cunoști tineri de liceu pe care să îi îndrumi și care mai apoi îți pot deveni prieteni?
  • Vrei să faci parte dintr-o asociație dinamică unde în scurt timp te ocupi tu de proiecte?
  • Vrei să schimbi lumea?
  • Vrei sa îți dezvolți aptitudini care să te ajute în viitor?
  • Vrei să faci parte dintr-o asociație unde ai oportunitatea să intri în contact cu mulți tineri?

Dacă te regăsesti în cele de mai sus si ești pasionat de natură și mediu, îți plac copiii și vrei să afli mai multe despre reciclare, noi îți oferim oportunitatea unui voluntariat. Tot ce îți cerem este să ne oferi  4-5 ore, timp de 5 zile iar cu restul venim noi.

• Cei mai implicați voluntari vor fi premiați cu o bursă la un program pentru dezvoltare personală.

Nume *

Telefon *